Klungland, Ida Therese, 1991-
Alt jeg har å tape Ida Therese Klungland . - 298 sider
https://media.aja.bs.no/fdd8e843-7f01-43d8-ba66-6f171baa1b02/original.jpg
https://media.aja.bs.no/fdd8e843-7f01-43d8-ba66-6f171baa1b02/thumbnail.jpg
Oliver tenker mye. Han tenker på hvor stort verdensrommet er, hvordan han kan bli like god på trommer som Scott Travis, hvor mye guts som kreves for å gå med Judas Priest- t-skjorte på skolen, gravitasjonen i et svart hull, hvor han kommer fra, hvor høyt snitt han kan få på vitnemålet. Men mest av alt tenker han på Jakub, og hvor skummelt det er å være forelska i ham. Roman for ungdomstrinnet.
Oppdatert personvernerklæring og bruk av informasjonskapsler
Nytt regelverk for behandling av personopplysninger (GDPR) trer i kraft 20. juli 2018. Vi har derfor gjennomgått våre rutiner for behandling av personopplysninger, samt oppdatert vår personvernerklæring.
Våre nett-tjenester bruker informasjonskapsler (cookies) til å huske påloggingsopplysninger, samt forbedre brukeropplevelsen. Du godtar dette dersom du fortsetter å bruke nett-tjenestene.