Widholm, Annika, 1975-
Grottejegerne av Annika Widholm ; illustrert av Jonna Björnstjerna ; oversatt av Cecilie Winger . - 37 sider. - Hanna og Amina
https://media.aja.bs.no/cc7021ed-460f-49f3-8f70-ba6551435b46/original.jpg
https://media.aja.bs.no/cc7021ed-460f-49f3-8f70-ba6551435b46/thumbnail.jpg
Spøker det i grotten ved stranden? Hanna vil gå inn og utforske den. Det vil ikke Amina. Men da Hanna forsvinner inn i de mørke gangene, har ikke Amina noe valg: Hun må begi seg inn i mørket, blant skygger og flaggermus. Amina er redd, men nå er det for sent å snu! Bokserien er merket med lesenivå 2: For deg som vil lese fortellinger på et enkelt språk med korte setninger. Spenning/lettlest for småskole-/mellomtrinnet.
Oppdatert personvernerklæring og bruk av informasjonskapsler
Nytt regelverk for behandling av personopplysninger (GDPR) trer i kraft 20. juli 2018. Vi har derfor gjennomgått våre rutiner for behandling av personopplysninger, samt oppdatert vår personvernerklæring.
Våre nett-tjenester bruker informasjonskapsler (cookies) til å huske påloggingsopplysninger, samt forbedre brukeropplevelsen. Du godtar dette dersom du fortsetter å bruke nett-tjenestene.